هدف ما چیه ؟

با توجّه به پیشرفت عصر کنونی و افزایش سرعت رشد این پیشرفت مشکلات زیادی دامن گیر زندگی بشری می شود. امروزه کمتر کسی را می توان یافت که با وجود مشغله های فراوان، با روش های منحصر به فرد به نبرد مشکلات برود. فراتر از حل مشکلات، شیوه های زندگی نوین قرار دارد که هر کس می تواند خلّاقانه و مطابق میل و وجود حقیقی اش آن را طراحی کند. ما در قالب یک گروه دانش آموزی تصمیم گرفته ایم تا مفهوم خلّاقیت و زندگی خلّاقانه را میان دوستان و دانش آموزان هم سنّ خودمان ترویج دهیم. بر آنیم تا چارچوب های محدودکننده ی ذهنی را کنار بگذاریم، خود واقعیمان را کشف و مسیر لذّت بخش زندگی را تعریف کنیم. ما ایده های ناب را در راستای حلّ مشکلات زندگی روزمرّه به کار می بندیم. باشد تا این اقدام با حمایت و یاری تمامی بزرگواران هم دغدغه، گامی موثّر جهت تضمین آینده ای سالم برای آینده سازان میهن عزیزمان باشد.

اینجا پارادوکس است

اولیای امین نیز او را باور می کنند، پسری که به چارچوب های محدود کننده که دیگران برایش تدوین کرده اند بسنده نمی کند و خودش اولین نفریست که مسیر زندگی اش را طراحی می کند؛ آن طور که درونش می خواهد، همانگونه که وجودش آرام می گیرد.
و این بار نوبت ماست.
اجازه دهید خودمان شروع کنیم. بله ما دانش آموزان! تحولی با شروع از درون جامعه بزرگ خودمان که کوچک منظور می شود، با تفکری نقادانه که رسوخ می کند به عمق و به جان و می گستراند آنچه که تا کنون بسته شده بود. خودمان به یکدیگر شور و نشاط و انگیزه هدیه می کنیم. نه در پارک و نه در سینما بلکه در مدرسه و در محل تحصیل و آموزشمان. تناقضات زندگی هامان به چالش کشیده می شود.
اینجا پارادوکس است.

درباره

قرار گذاشته ایم از این به بعد با شور و شوق و هدفی که خودمان برای خودمان تعیین کرده ایم درس بخوانیم. درس بخوانیم و با لذت زندگی کنیم.
همفکری بچه های دانش آموز دبیرستان استعدادهای درخشان شهید اژه ای نجف آباد از مرداد ماه سال 1396، گروه دانش آموزی پارادکس نام گرفت تا تکمیلی برای تکامل باشد.

با ما باشید …

اخبار و اطلاعیه ها

پارادوایکس- پارادوکس و معما ۲

سلام به یارای جدید و قدیم پارادوکسی!🙋‍♂️🙋‍♂️🙋‍♂️🙋‍♂️🙋‍♂️ کوله هاتونو بستید؟ بریم صحرا! بیایید فکر کنیم و مسیر خلق کنیم تا به پارادوکس لند برسیم. ای وای هنوز که نشستید! پر قدرت بدویید و دست دوتا از دوستای هم مدرسه ای دیگتونم بگیرید و بیاید که برای مرحله ی اول مسابقه که جا نمونید. یادتون هم …

مرحله ی دوم رویداد پارادوکس و معما

پس از استقبال دانش آموزان پسر دوره ی اول متوسطه نجف آباد از اولین دوره مسابقات خلاقیت دانش آموزی پارادوکس و معما و ثبت نام کردن بیش از ۱۵۰ نفر دانش آموز در قالب گروه های سه نفره و برگزاری مرحله ی اول این مسابقه به صورت آنلاین و در بستر وبسایت گروه دانش آموزی …

حامیان ما